Przyszłość dachu na Kujawach!

Pod takim hasłem otworzyliśmy nowe Centrum Dystrybucji Budmat we Włocławku. Jesteśmy wiodącym producentem dachów modułowych i innych pokryć dachowych z 30-letnim doświadczeniem.

Wysokiej jakości produkty doceniane przez Inwestorów w całym kraju, teraz dostępne od ręki na Kujawach. Sięgamy po nowe technologie i innowacyjne rozwiązania oferując Ci możliwość wyboru nowych pokryć dachowych oraz systemów rynnowych z gwarancją do 50 lat!

Nasze wyroby pochodzą z najlepszej jakości szwedzkiej i niemieckiej stali z hut SSAB oraz ArcelorMittal. W ofercie firmy Budmat, oprócz dachów modułowych znajdziesz również blachodachówki cięte pod wymiar, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe, faliste i elewacyjne, a także profile stalowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

Korzyści dla inwestora

Piękny i trwały dach

Opatentowane rozwiązania sprawiają, że łączenia arkuszy dachów modułowych są niewidoczne, a dach posiada gwarancję do 50 lat.

Oszczędność pieniędzy

Przy montażu blachodachówek modułowych poziom odpadu wynosi do 8%, a w przypadku blachodachówek ciętych na wymiar poziom ten wzrasta nawet do 20%.

Dach na palecie

Standardowy dach zmieści się na jednej palecie, co pozwala na transport zwykłym busem w dowolne miejsce. Jeśli zabraknie? Nie ma problemu. Można dostarczyć na plac budowy pojedyncze arkusze, nawet samochodem osobowym.

Gwarantowana powtarzalność koloru i kształtu

Dachy modułowe są zawsze dostępne. W każdej chwili możesz kupić nawet pojedynczy arkusz. Można to śmiało zrobić, ponieważ jako producent gwarantujemy powtarzalność kształtu oraz koloru niezależnie od partii materiału.

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym, który odpowie na wszystkie pytania oraz umówi się na spotkanie w dogodnym terminie.

Korzyści dla dystrybutora

Dostępność

na miejscu wysokiej jakości produktów bezpośrednio od producenta.

Niższe koszty

transportu i magazynowania, dzięki Centrum Dystrybucji Budmat oraz wsparciu w logistyce.

Szybszy czas dostawy

gotowych produktów na budowę zgodnie z zamówieniem.

Konkurencyjne warunki

oraz atrakcyjne rabaty przy stałej współpracy.

Wsparcie

techniczne oraz dedykowane szkolenia dla pracowników oraz dekarzy.

Współpraca

merytoryczna, techniczna i logistyczna z doświadczonym partnerem biznesowym.

Masz pytania, potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Handlowym i umów się na spotkanie.